////// Dälek + 5STL + Kyklos Galaktikos \\\\\\\\\11\5\\\\Podnik\\\\

Dalek

„OK! Looking forward! dälek is happy to return to Prague.“ A tím to bylo zpečetěno. Pár dní před tím jsme si všimli díry v tourplanu jednoho z našich nejoblíbenějších projektů – a přesně mezi Drážďany a Vídní. Měl to být jejich první volný den po 22 koncertech, ale zkusit jsme to museli. Napsali jsme, prosili jsme – a dälek neváhali. A proto s nadšením vás spolu s Keep Your Eyes Open zveme na koncert industrial-hiphopových králů dalek. Jestli se nemýlíme, jde o první po šesti letech.

dälek (usa)
+ Five Seconds to Leave (nový set!)
+ Kyklos Galaktikos
11.5.2015 20:00
Podnik, Praha

Předprodej (350 Kč):
https://goout.cz/cs/listky/dalek+five-seconds-to-leave/wxe

„I missed the noise.“ Po živáku Griots & Gods s Young Gods v roce 2010 se za dälek zavřela voda a griots se věnovali jiným projektům a aktivitám. Návrat ve velkém stylu předznamenal letošní singl Masked Laughter (Nothing’s Left), a že to myslí smrtelně vážně potvrdila trojice seznamem koncertů na obou stranách Atlantiku. Díky zarytosti kolektivu /-\ a podpoře k.y.e.o. se dälek místo plánovaného day off ukáží také v Praze: vystoupí v pondělí 11. května 2015 v holešovickém klubu Podnik. Buďte na ně hodní, bude to ukradený den volna a 23. show v řadě. Předprodej via GOOUT.cz – Kulturní přehled, supportují Kyklos Galaktikos a Five Seconds to Leave s novým setem. We missed the noise, too!

MC dälek at the controls, DJ rEk (original dälek DJ) on turntables, and Mike Swarmbots on samplers & effects. They are set to return with their signature mind numbing, genre bending blend of beats, noise, and lyricism.

 

FBlast.fm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *